44 відгуків
emoji-quarantineІнтернет-магазин тимчасово не працює. Все буде Україна!
+380 (68) 840-94-42
ул. Звездная, 36, Харків, Україна
Запчасти для грузовых автомобилей и услуги СТО

Акції «Реєстратор у подарунок»

Умови Акції

1. Мета Акції «Реєстратор у подарунок» (далі Акція) - заохотити покупців магазину https://kord.in.ua/ до надання відгуків і визначити особу-переможця серед учасників, що бажають отримати Приз на умовах, викладених у цих Правилах.

2. Організатором Акції виступає онлайн магазин https://kord.in.ua/

3. Подарунком в Акції виступає автомобільний реєстратор Xiaomi 70Mai

4. Акція проводитиметься у період з 20.02.2021 до 25.03.2021. Відгуки про купівлю можна залишити до 13:00 годин 25.03.2021.

5. Для участі в Акції необхідно купити товар на суму більше 1000 гривень одним замовленням та залишити відгук на сторіці відгуків магазину http://bit.ly/2OVYCS5.

6. Учасником Акції можуть бути всі дієздатні громадяни України, які досягли вісімнадцятирічного віку і отримали паспорт. В Акції не можуть брати участь працівники онлайн магазину kord.in.ua і представники будь-якої компанії, залученої до проведення даної Акції, а також члени їх сімей та близькі родичі.

7. Визначення переможця серед тих, хто залишив відгук у період проведення Акції, відбудеться о 14:00 26 березня 2021 року за допомогою Random.org. Розіграш буде проводитись за номером ТТН купленого товару.

8.Переможець Акції отримує Приз протягом 7 днів після проведення Розіграшу. Учасники Акції мають право відмовитися від Призу і при цьому не можуть вимагати заміни подарунка на інший. Переможці не можуть передавати право на отримання Призу іншим особам.

9. Для отримання Призу Учасник зобов'язаннями язаний надати адресу для відправки подарунка та забрати Приз протягом 5 днів з моменту прибуття Призу до відділення пошти у місто переможця Акціі.

10. Приз буде відправлено Переможцю за адресою, вказаною в особистому повідомленні.

11. Відправлення Призу здійснюється за рахунок Учасника Акції.


Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner